Restauracja

Restauracja u Zejera jest miejscem gwarantującym komfort pobytu, prywatność i dbałość o indywidualność każdego gościa. Jest to miejsce przeznaczane dla wszystkich podróżujących zawodowo, poszukujących wytchnienia lub dogodnych warunków do prowadzenia rozmów w niebanalnym otoczeniu.

Klimat restauracji pozwoli odnaleźć nutkę romantyzmu przy lampce wina i świecach, zorganizować niepowtarzalną uroczystość rodzinną jak również zapewni dyskrecję ważnych spotkań biznesowych.

Szef Kuchni Piotr Pietruczuk skomponował menu jako kreację potraw – sztuki kulinarnej zawierającej połączenie doświadczenia, umiejętności łączenia smaku i doskonałego serwisu.

W Sali restauracyjnej serwowane są dania kuchni europejskiej jak i polskiej. Sentyment do muzyki pozwala naszym kucharzom stworzyć arcydzieła sztuki kulinarnej, które nie tylko cieszą oko, ale stają się pożywką Naszych i Państwa zmysłów. Obsługa kelnerska, oferująca jakość obsługi na najwyższym poziomie, konsekwentnie zaspokaja potrzeby naszych Gości, służy radą i opinią odnośnie serwowanych dań i dodatków z nimi związanych.

Latem w ogrodzie podawane są sezonowe specjały.

Cień rozłożystych konarów drzew, szelest liści i śpiew ptaków pozwoli zapomnieć o troskach dnia codziennego w ogródku grillowym, gdzie wśród bujnej zieleni krzewów i traw urządzić można wielkie grillowanie, smażenie, pieczenie, rusztowanie i smakowanie przyrządzonych potraw.

Zapraszamy codziennie poczynając od pory śniadaniowej lunchu czy kolacji.